God of War Ragnarok Valhalla zaprezentowane! Kratos wraca i to jeszcze w tym roku (za darmo)

God of War Ragnarok Valhalla

Plotki o domysły na temat potencjalnego DLC do God of War Ragnarok krążyły po sieci już od bardzo dawna. Do tej pory sugerowaliśmy się jedynie pogłoskami i poszlakami, które trudno było potwierdzić. Santa Monica Studio postanowiło zrobić wszystkim fanom Kratosa naprawdę wielką niespodziankę!

God of War Ragnarok Valhalla zaprezentowane! Dodatek będzie w pełni darmowy

God of War Ragnarok Valhalla — trailer

Santa Monica Studios postanowiło dowieźć na The Game Awards 2023 trailer dodatku do God of War Ragnarok, który nosić będzie tytuł „Valhalla”. Sam ten fakt jest wyjątkowy, jednak Sony i deweloperzy postanowili pójść o dwa kroki dalej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po pierwsze DLC zadebiutuje już naprawdę niedługo, bo 12 grudnia 2023 roku, co jak na dzisiejsze standardy jest naprawdę wyjątkowe. Po drugie nowa historia Kratosa będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadających podstawową wersję gry. Takich cudów się raczej mało kto spodziewał.

Przeczytaj też: Smartfon do 3000 zł

Po samym tytule można wywnioskować, że Kratosa wywieje tym razem do miejsca wiecznego biesiadowania nordyckich wojów. Na razie jednak są to jedyne szczegóły, jakie nam przekazano. Sam ten fakt jednak wystarczy, bo spodziewać się ogromnego zainteresowania tym DLC.

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.