God of War Ragnarok – poznaliśmy wygląd Odyna? Gracze są raczej zawiedzeni

God of War Ragnarok

Premiera God of War Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Niecierpliwi gracze za wszelką cenę starają się osłodzić sobie ten czas oczekiwania szukaniem informacji na temat nadchodzącej produkcji. Tym razem jeden z użytkowników Reddita podzielił się z internautami bardzo ciekawym, a zarazem kontrowersyjnym znaleziskiem.

Przypuszczalny przeciek dotyczący wyglądu Odyna w God of War Ragnarok rozczarował graczy

God of War Ragnarok Odyn
God of War Ragnarok, potencjalny wygląd Odyna

Popularny leaker kryjący się pod pseudonimem AethesticGamer (lub też Dusk Golem) odkrył szereg materiałów zawierających dużo informacji na temat nadchodzącej produkcji studia Santa Monica. Mimo tego postanowił udostępnić jedynie grafikę koncepcyjną przedstawiającą domniemany wygląd Odyna. Mieszane odczucia graczy wzbudza fakt, że najwyższy z nordyckich bogów przypomina raczej sędziwego starca, aniżeli personifikację wojny i władzy, choć jak słusznie zauważył jeden z komentujących, nie powinno to nikogo dziwić. W God of War z 2018 roku wielokrotnie wspominano, że przedstawiciel mitologicznej dynastii Asów jest raczej słaby fizycznie i opiera się na swojej przebiegłej naturze, aniżeli na brutalnej sile. Cała dyskusja dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do FS 22

Jeśli przeciek ten okaże się prawdziwy, to wiele wskazuje na to, że twórcy God of War Ragnarok postanowili odejść od klasycznego wyglądu bogów, który utrwalił się w ogólnym wyobrażeniu. Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy do sieci trafiła grafika przedstawiająca Thora – syna Odyna, który okazał się posiadaczem dość wydatnego brzucha.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.