God of War Ragnarok – poznaliśmy wygląd Odyna? Gracze są raczej zawiedzeni

God of War Ragnarok

Premiera God of War Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Niecierpliwi gracze za wszelką cenę starają się osłodzić sobie ten czas oczekiwania szukaniem informacji na temat nadchodzącej produkcji. Tym razem jeden z użytkowników Reddita podzielił się z internautami bardzo ciekawym, a zarazem kontrowersyjnym znaleziskiem.

REKLAMA

Przypuszczalny przeciek dotyczący wyglądu Odyna w God of War Ragnarok rozczarował graczy

God of War Ragnarok Odyn
God of War Ragnarok, potencjalny wygląd Odyna

Popularny leaker kryjący się pod pseudonimem AethesticGamer (lub też Dusk Golem) odkrył szereg materiałów zawierających dużo informacji na temat nadchodzącej produkcji studia Santa Monica. Mimo tego postanowił udostępnić jedynie grafikę koncepcyjną przedstawiającą domniemany wygląd Odyna. Mieszane odczucia graczy wzbudza fakt, że najwyższy z nordyckich bogów przypomina raczej sędziwego starca, aniżeli personifikację wojny i władzy, choć jak słusznie zauważył jeden z komentujących, nie powinno to nikogo dziwić. W God of War z 2018 roku wielokrotnie wspominano, że przedstawiciel mitologicznej dynastii Asów jest raczej słaby fizycznie i opiera się na swojej przebiegłej naturze, aniżeli na brutalnej sile. Cała dyskusja dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do FS 22

Jeśli przeciek ten okaże się prawdziwy, to wiele wskazuje na to, że twórcy God of War Ragnarok postanowili odejść od klasycznego wyglądu bogów, który utrwalił się w ogólnym wyobrażeniu. Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy do sieci trafiła grafika przedstawiająca Thora – syna Odyna, który okazał się posiadaczem dość wydatnego brzucha.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!