Premierowy zwiastun God of War Ragnarok. PlayStation przypomina o nadchodzącym debiucie

God of War Ragnarok

Już tylko tygodnie dzielą nas od premiery God of War Ragnarok. Hype wokół zbliżającej się gry PlayStation Studios może stać się jeszcze większy, o ile jest to w ogóle możliwe. Sony właśnie opublikowało premierowy zwiastun nowej gry Santa Monica Studios.

Kratos na nowym trailerze God of War Ragnarok

Zwiastun God of War Ragnarok

PlayStation już teraz ma za sobą całkiem udany rok 2022. Konsoli PS5 może dalej brakować na półkach wielu graczy, ale liczba powodów do jej zakupu cały czas rośnie. Na początku roku pojawiło się Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West, a teraz do tej imponującej kolekcji dołącza jeszcze jedna produkcja — God of War Ragnarok.

Z okazji zbliżającej się premiery na kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się właśnie krótki zwiastun gry. Składa się on z kilku ujęć, które na pamięć zna już większość graczy wyczekujących God of War Ragnarok od dłuższego czasu. Biorąc pod uwagę długość powyższego materiału, prawdopodobnie będziemy niedługo widywać go w kinach, telewizji, na Twitchu oraz w reklamach YouTube.

Przeczytaj też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Premierę God of War Ragnarok zaplanowano na 9 listopada 2022 roku. Gra pojawi się na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.