Klasyczne gry z serii God of War rzeczywiście otrzymają remaki? Twórcy odmówili odpowiedzi

God of War 3 Remastered

Kilka dni temu do sieci dostała się plotka, jakby oryginalna trylogia God of War miała doczekać się odświeżenia. Okazuje się, że rzeczywiście coś może być na rzeczy, bo twórcy postanowili odmówić komentarza w tej kwestii. Pytanie dotyczące remake’ów nie znalazło się więc finalnie w nagraniu jednego z YouTuberów, który rozmawiał z nimi w ramach sesji Q&A.

Twórcy God of War odmówili komentarza w sprawie remake’ów God of War

Sesja Q&A z twórcami God of War – GameBreakerGod

YouTuber skupiony wokół tematyki God of War, GameBreakerGod, zorganizował ostatnio sesję Q&A z twórcami serii – Bruno Velazquezem i Mihirem Shethem. Naturalnie większość z fanów chciałaby, aby w nagraniu poruszono kwestię odświeżonych wersji trzech klasycznych części tej serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak się jednak nie stało, o co zapytano w końcu samego YouTubera. Z jego odpowiedzi wiemy, że pytanie o remaki God of War nie zostało dopuszczone przez deweloperów z Santa Monica.

Być może więc rzeczywiście coś jest na rzeczy, ale twórcy nie chcą jeszcze o tym rozmawiać. Nie usłyszeliśmy bowiem standardowego „nie”, a zamiast tego zdecydowano po prostu o pominięciu tej sprawy.

Zobacz też: Projektor do domu

Wiele wskazuje więc na to, że na potencjalne konkrety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Oby nie zadługo, bo God of War to zdecydowanie jedna z najlepszych ekskluzywnych franczyz PlayStation.

Źródło: YouTube / GameBreakerGod, Exputer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.