God of War prawie tak popularny jak PS5. Sony ujawnia wyniki sprzedaży tuż przed premierą kontynuacji

God of War

Zgodnie z zapowiedziami już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje God of War: Ragnarok. Tymczasem Sony – tuż przed premierą kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa – postanowiło podzielić się wynikami sprzedaży poprzedniej odsłony serii, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że produkcja z 2018 roku może pochwalić się prawie takim samym zainteresowaniem, co konsola PlayStation 5.

Sony chwali się nowymi wynikami sprzedaży gry God of War z 2018 roku

God of War – zwiastun wersji PC

W najnowszym raporcie finansowym Sony ujawniło, że sprzedaż PlayStation 5 przekroczyła 25 milionów egzemplarzy. Jakim rezultatem może natomiast pochwalić się wydany nieco ponad dwa lata wcześniej God of War? Okazuje się, że po przygody Kratosa i Atreusa zdecydowało się sięgnąć ponad 23 miliony graczy. Wynik ten obejmuje zarówno wersję na PlayStation 4, jak i na komputery osobiste.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Japońska firma z pewnością liczy, że God of War: Ragnarok odniesie podobny sukces. Już w tym tygodniu w sieci mają pojawić się pierwsze recenzje gry, dzięki którym zainteresowani będą mogli sprawdzić, czy deweloperom ze studia Sony Santa Monica udało się stanąć na wysokości zadania.

Zobacz też: Najlepsze gry samochodowe

God of War: Ragnarok zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 dokładnie 9 listopada. Zgodnie z zapowiedziami produkcja zaoferuje pięć różnych poziomów trudności. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie zapoznać się z produkcją, która zakończy nordycką historię Ducha Sparty.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.