GoldenEye 007 Remaster w Xbox Game Pass i Nintendo Switch Online jeszcze w styczniu! Plotka oficjalnie potwierdzona

GoldenEye 007 Remastered

Microsoft oficjalnie potwierdził informacje, które znaliśmy od insidera już na początku miesiąca. Tym samym jasne się stało, że GoldenEye 007 Remaster zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass jeszcze w styczniu. Gra pojawi się także w Nintendo Switch Online.

GoldenEye 007 Remaster trafi do Xbox Game Pass i Nintendo Switch Online w styczniu

Zwiastun GoldenEye 007 Remaster

Na początku stycznia pojawiła się plotka, która sugerowała, że remaster GoldenEye 007 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass. Teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez sam Microsoft. Gra trafi do usługi dokładnie 27 stycznia, czyli już za dwa dni.

Co warte odnotowania, produkcja pojawi się w jeszcze jednym abonamencie. Mowa tu o Nintendo Switch Online. Tylko tam gra zaoferuje też sieciowy multiplayer.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Przypomnijmy, że w porównaniu do oryginału GoldenEye 007 Remaster ma zapewnić graczom m.in. wyższą rozdzielczość w 4K oraz system osiągnięć. Pewnym wyróżnieniem wśród innych tytułów będzie też obecność aż czteroosobowego split-screena.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z