Gonner2 i Monster Truck Championship za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Gonner2

Jak co czwartek pojawiły się nowe darmowe gry w ramach oferty Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft udostępnił graczom do sprawdzenia przez weekend dwa tytuły: Gonner2 i Monster Truck Championship. Co ciekawe, żaden z nich nie jest dostępny w bibliotece Xbox Game Pass, więc oferta jest atrakcyjna zarówno dla subskrybentów Xbox Live Gold, jak i Xbox Game Pass Ultimate.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gonner2 i Monster Truck Championship za darmo w ramach Xbox Free Play Days (21 – 24 kwietnia 2022)

Zwiastun Monster Truck Championship

Microsoft stale zapewnia nowe gry w ramach oferty Xbox Free Play Days i chwała mu za to. Jak już ustaliliśmy, tym razem abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować za darmo Gonner2 i Monster Truck Championship. Tytuły pozostają bezpłatne w ramach wspomnianej oferty do najbliższej niedzieli, czyli 24 kwietnia.

  1. Pobierz Gonner2 z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Monster Truck Championship (Xbox One) z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  3. Pobierz Monster Truck Championship (Xbox Series X|S) z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Jak pobrać GTA 5 za darmo

Poza wymienionymi wyżej produkcjami subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzić też The Elder Scrolls Online. Trzeba jednak zaznaczyć, że ta gra została udostępniona za darmo już wcześniej, a jej darmowy okres dobiega końca 26 kwietnia. Będzie testowane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z