Gord na pierwszej rozgrywce. Strategia od producenta Wiedźmina 3 w akcji

Gord

Gord to nadchodząca strategia przygodowa od warszawskiego studia Covenant, na którego czele stoi Stan Just – producent gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i producent wykonawczy Wiedźmin: Pogromca Potworów. Z okazji zakończonych niedawno targów Gamescom 2022 rodzimy zespół opublikował pierwsze fragmenty rozgrywki ze wspomnianego tytułu.

REKLAMA

Gameplay z gry Gord zaprezentowany na Gamescom 2022

Gord – gameplay

Deweloperzy ze studia Covenant zaprezentowali 16-minutowy gameplay ze swojej produkcji. Materiał pozwala zapoznać się z podstawowymi założeniami produkcji i sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Warto mieć jednak na uwadze, że wideo pochodzi z wersji pre-beta, dlatego w dniu premiery część elementów może prezentować się nieco inaczej.

Poprowadź Plemię Wschodzącego Słońca w głąb zakazanych ziem. Wykonuj zadania, które ukształtują charakter członków plemienia, wpłyną na ich dobrobyt i zadecydują o ich losie. Zadbaj o przetrwanie swojego ludu w mrocznym świecie fantasy, inspirowanym mitologią słowiańską.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki dysk SSD do laptopa wybrać

Na ten moment Gord powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Gra ma zadebiutować na rynku w tym roku, ale dokładna data premiery nie jest znana. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak podoba się Wam wspomniany tytuł i czy zamierzacie dać szansę produkcji studia Covenant.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!