Gord od twórców Wiedźmina 3 do sprawdzenia za darmo! Strategia w słowiańskich klimatach ma datę premiery

Gord

Pod koniec kwietnia poinformowano, że Gord zadebiutuje na rynku latem 2023 roku. Kilka dni temu studio Covenant.dev – w którym pracują byli deweloperzy m.in. CD Projekt RED, 11 bit studios czy też Flying Wild Hog – ujawnili dokładną datę premiery gry. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ zainteresowani mają okazję przetestować wspomniany tytuł za darmo.

Gord z wersją demo na Steam. Premiera strategii od twórców Wiedźmina 3 i Frostpunka odbędzie się latem 2023 roku

Gord – zwiastun z datą premiery

Opublikowany w zeszłym tygodniu zwiastun ujawnił, że premiera Gord odbędzie się już 8 sierpnia 2023 roku. Od wczoraj natomiast na Steam dostępna jest wersja demonstracyjna nadchodzącej produkcji studia Covenant.dev. Demo zostało udostępnione w ramach trwającego na platformie Valve wydarzenia Steam Next Fest.

Użytkownicy komputerów osobistych nie powinni zwlekać z przetestowaniem Gord. Wersja demonstracyjna ciekawie zapowiadającej się produkcji studia Covenant.dev dostępna będzie bowiem wyłącznie do 26 czerwca 2023 roku do 19:00 czasu polskiego. Demo pozwala rozegrać dwie pierwsze misje wchodzące w skład kampanii fabularnej i zapoznać się z podstawowymi mechanikami gry.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Na koniec warto dodać, że Gord zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Deweloperzy określają swoją produkcję jako „przygodową strategię osadzoną w mrocznym świecie fantasy”. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe, do których dołączany będzie dodatkowy scenariusz „Nie ustępuj”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.