Nightwing kontra Harley Quinn. Nowy gameplay Gotham Knights prezentuje walkę z bossem

Gotham Knights Harley Quinn

W trakcie Gamescom Opening Night Live poinformowano, że Gotham Knights zadebiutuje nieco wcześniej, niż pierwotnie planowano. Dobrym wieściom towarzyszył również zwiastun, ale okazuje się, że to nie koniec materiałów ze wspomnianego tytułu. Do sieci trafił bowiem nowy gameplay z nadchodzącej produkcji osadzonej w uniwersum DC.

REKLAMA

Harley Quinn bohaterką nowego gameplayu z Gotham Knights

Gotham Knights – gameplay

Powyższy materiał trwa siedem minut i prezentuje starcie Nightwinga z Harley Quinn. Wideo składa się zarówno z fragmentów rozgrywki, jak i scenek przerywnikowych. Zgodnie z zapowiedziami w Gotham Knights nie zabraknie „epickich pojedynków” z „najgroźniejszymi złoczyńcami”, do których bez wątpienia można zaliczyć szaloną pomocnicę Jokera.

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów.

– informuje opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Najlepsze mody do The Sims 4

Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera gry 21 października bieżącego roku. Koniecznie dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po nadchodzącą produkcję osadzoną w uniwersum DC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!