Gotham Knights na pełnym akcji zwiastunie! Premiera odbędzie się wcześniej

Gotham Knights

Gotham Knights widzieliśmy już na wielu gameplayach – swego czasu udostępniono nawet pierwsze 16 minut zapisu z rozgrywki z wprowadzającej misji. Produkcja została już „ozłocona”, więc Warner Bros. jest gotowe na premierę, o czym idealnie przypomina nam świeży materiał z gry z Gamescomu 2022.

REKLAMA

Gotham Knights z wcześniejszą premierą i pełen wrogo nastawionych postaci

Na nowym zwiastunie możemy się przyjrzeć głównym bohaterom – tym dobrym, czyli znajomym Batmana, którzy będą musieli obronić Gotham City przed najeźdźcami, a także tym złym. Zwiastun daje ogromną nadzieję na to, że znajdziemy w Gotham Knights bardzo angażującą historię pełną zwrotów akcji. Pewni możemy być natomiast już teraz, że każdy z grywalnych charakterów będzie wyróżniał się różnorodnością.

Zobacz też: Najlepsze soundbary do telewizora

Co najciekawsze, premiera Gotham Knights była zapowiedziana na 25 października, ale ostatecznie gra trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S wcześniej, a dokładnie 21 października. Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami, produkcja ominie zeszłą generację konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!