Gotham Knights na kolejnym premierowym zwiastunie. Robin i spółka prezentują się znakomicie

Gotham Knights

Nie ulega większej wątpliwości, że Gotham Knights to jedna z ciekawszych premier tego roku. Od jakiegoś czasu twórcy z WB Games Montreal raczyli graczy informacjami na temat nadchodzącej produkcji, jak chociażby 20-minutowym fragmentem gameplayu ujawniającym tryb kooperacji. Dziś pojawił się kolejny premierowy zwiastun, ukazujący w widowiskowy sposób głównych bohaterów.

Red Hood, Batgirl, Robin i Nightwing na kolejnym zwiastunie Gotham Knights

Kolejny premierowy zwiastun z Gotham Knights

Udostępniony zwiastun w bardziej filmowy sposób przedstawia czwórkę grywalnych bohaterów, którzy będą musieli chronić Gotham City przed złem. Materiał nie zawiera co prawda żadnych fragmentów gameplayu, jednak na samym końcu ukazuje on prawdopodobnie wrogie ugrupowanie, z którym trzeba będzie się rozprawić. Najbardziej intrygująca zdaje się postać w złotej masce, która zapewne będzie jednym z głównych antagonistów w grze.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS2

Trzeba przyznać, że zwiastun prezentuje się bardzo dobrze, a przede wszystkim klimatycznie. Pozostaje mieć nadzieje, że całość produkcji będzie stać na podobnym poziomie. Z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że Gotham Knights pojawi się już 21 października 2022 roku na PC (za pośrednictwem Steam i Epic Games Store), PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.