Gotham Knights na kolejnym materiale. Tym razem dokładnie pokazano kooperację

Gotham Knights Nightwing

Co kilka tygodni otrzymujemy kolejne materiały prezentujące Gotham Knights w akcji. Jeden z gameplayów pokazał walkę z Harley Quinn, a najświeższy trailer przedstawił „rodzinę Batmana” i ich siedzibę, z której protagoniści będą lepiej się poznawać czy też planować swoje akcje. Teraz możemy przyjrzeć się jeszcze jednemu materiałowi.

Gotham Knights w trybie kooperacji spisuje się przyzwoicie

Gotham Knights – gameplay z kooperacji

Redakcja IGN miała okazję zagrać w Gotham Knights i wypuściła na swoim oficjalnym kanale YouTube 21-minutowy filmik, w którym dziennikarze skupiają się na zaprezentowaniu trybu kooperacji. Możemy sprawdzić, w jaki sposób współpracuje Robin i Red Hood, biorący udział w jednej ze specjalnych akcji. Wspólnymi siłami eliminują zagrożenie – czasami się skradając, a czasami biorąc udział w otwartej walce – i pomagają sobie w potrzebie.

Zobacz też: Kody do Minecraft

Tak, jak było to wspominane już podczas zapowiedzi, Gotham Knights można przejść w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy – łącznie otrzymamy czterech grywalnych bohaterów. Twórcy nie chcą natomiast utrudniać zabawy osobom preferującym rozgrywkę w pojedynkę, więc całą kampanię fabularną owej produkcji w uniwersum DC możemy również ukończyć samodzielnie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.