Gotham Knights z kolejną aktualizacją. Twórcy poprawiają wydajność i zapewniają wsparcie DualSense

Gotham Knights

O problemach z wydajnością Gotham Knights słyszymy w zasadzie od dnia premiery. Gra w niektórych fanach superbohaterów wzbudziła sporo sympatii, ale wielu z nich nie było w stanie poradzić sobie z technicznymi mankamentami.

Nowa aktualizacja Gotham Knights

Gotham Knights
Gotham Knights

Część problemów ma zaadresować nowa aktualizacja, która właśnie trafiła do Gotham Knights na konsolach oraz PC. Użytkownicy komputerów osobistych mogą cieszyć się lepszym renderowaniem grafiki, usprawnionym HDR oraz optymalizacją ustawień dla konkretnych kart graficznych i procesorów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele drobnych usprawnień czeka również posiadaczy konsol. Gotham Knights zapewni wreszcie pełne wsparcie DualSense, wraz z obsługą funkcji haptic feedback oraz głośników, a fanom Xboxa zaktualizowano obsługę wibracji kontrolera.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Wszystkie szczegóły najnowszej aktualizacji Gotham Knights znaleźć można na oficjalnej stronie gry. Dla wielu graczy może być to okazja, żeby powrócić do świata superbohaterów i znaleźć pozostawione podczas pierwszego przejścia znajdźki.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.