Gotham Knights z kolejną aktualizacją. Twórcy poprawiają wydajność i zapewniają wsparcie DualSense

Gotham Knights

O problemach z wydajnością Gotham Knights słyszymy w zasadzie od dnia premiery. Gra w niektórych fanach superbohaterów wzbudziła sporo sympatii, ale wielu z nich nie było w stanie poradzić sobie z technicznymi mankamentami.

REKLAMA

Nowa aktualizacja Gotham Knights

Gotham Knights
Gotham Knights

Część problemów ma zaadresować nowa aktualizacja, która właśnie trafiła do Gotham Knights na konsolach oraz PC. Użytkownicy komputerów osobistych mogą cieszyć się lepszym renderowaniem grafiki, usprawnionym HDR oraz optymalizacją ustawień dla konkretnych kart graficznych i procesorów.

Wiele drobnych usprawnień czeka również posiadaczy konsol. Gotham Knights zapewni wreszcie pełne wsparcie DualSense, wraz z obsługą funkcji haptic feedback oraz głośników, a fanom Xboxa zaktualizowano obsługę wibracji kontrolera.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Wszystkie szczegóły najnowszej aktualizacji Gotham Knights znaleźć można na oficjalnej stronie gry. Dla wielu graczy może być to okazja, żeby powrócić do świata superbohaterów i znaleźć pozostawione podczas pierwszego przejścia znajdźki.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!