Gotham Knights na nowym zwiastunie prezentującym postać Red Hooda

Gotham Knights Red Hood

Na początku bieżącego miesiąca do sieci trafił gameplay, który pozwolił zainteresowanym zobaczyć pierwsze 16 minut z gry Gotham Knights. Dzisiaj natomiast – zgodnie z obietnicą – deweloperzy ze studia WB Games Montreal opublikowali zwiastun, w którym przybliżyli umiejętności kolejnego bohatera, w którego gracze będą mieli okazję wcielić się we wspomnianej produkcji.

REKLAMA

Nowy zwiastun Gotham Knights przedstawia umiejętności jednego z bohaterów

To hell and back. #GothamKnights pic.twitter.com/cbiczo9VDj

— Gotham Knights (@GothamKnights) August 10, 2022

To hell and back. #GothamKnights pic.twitter.com/cbiczo9VDj

— Gotham Knights (@GothamKnights) August 10, 2022

Najnowszy materiał promocyjny Gotham Knights skupia się na postaci Red Hooda. Trailer pozwala m.in. sprawdzić, jak radzi on sobie w walce z oponentami. Na oficjalnej stronie gry twórcy określają natomiast wspomnianą postać mianem „gwałtownego i nieokiełznanego antybohatera”, którego „ukształtowała brutalna śmierć i wskrzeszenie na siłę przez jednego z najgroźniejszych przeciwników Batmana”.

Deweloperzy podkreślają też, że dzięki latom treningów Red Hood osiągnął „szczyt ludzkiej siły oraz biegłość w wielu sztukach walki i używaniu przeróżnych, zarówno tradycyjnych, jak i zaawansowanych technologicznie broni”, co potwierdza także najnowszy zwiastun.

Zobacz też: Co to jest Nvidia DLSS?

Gotham Knights zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S dokładnie 25 października tego roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy czekacie na produkcję studia WB Games Montreal i zamierzacie za kilka miesięcy ponownie wrócić do cyfrowego Gotham.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!