Pierwsze 16 minut z rozgrywki w Gotham Knights. Początek zabawy na klimatycznym gameplayu

Gotham Knights

O Gotham Knights robi się coraz głośniej. Ostatnio pisaliśmy, że twórcy gry szykują się do prezentacji „wielkiego złoczyńcy”, natomiast dzisiaj w sieci wylądował 16-minutowy gameplay ukazujący rozgrywkę w wyczekiwanej produkcji. Nagranie zwiastuje naprawdę klimatyczną opowieść z szeregiem fajnych mechanik.

Gameplay z początku rozgrywki w Gotham Knights

Pierwsze 16 minut z Gotham Knights

Na kanale IGN w serwisie YouTube pojawił się film przedstawiający pierwsze 16 minut z Gotham Knights. Wideo doskonale pokazuje, czego spodziewać się po początku zabawy, a także przybliża nam grywalnych bohaterów. Dla przypomnienia, w gronie Rycerzy Gotham znajdują się Robin, Batgirl, Nightwing i Red Hood.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do PS5

Wideo przybliża też podstawowe mechaniki w grze i jednocześnie zwiastuje naprawdę klimatyczną przygodę. Przez większość czasu będziemy poruszać się w dość ciemnym środowisku, gdzie oświetlenie wydaje się robić robotę. Premiera Gotham Knights odbędzie się już 25 października 2022 roku. Gra trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.