Gothic Remake z ceną na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Nie zapłacimy sporej kwoty

Gothic Remake

Podczas tegorocznej prezentacji THQ Nordic Showcase zaprezentowano Gothic Remake. Na produkcję czeka przede wszystkim wschodnia część Europy, która na tytułach Piranhy Bytes się wychowała, więc warto napisać o kolejnej ciekawej informacji dotyczącej gry. Mowa tutaj o umieszczeniu tytułu w elektromarketach, co pozwala nam składać zamówienia przedpremierowe na pozycję THQ Nordic.

Gothic Remake w niższej niż standardowo cenie na konsolach

Gothic Remake – polska cena

Gothic Remake jest już dostępny np. w sklepie Media Expert. Możemy wyczytać z podanych informacji przez przedstawicieli witryny, iż premiera produkcji jest planowana na 2023 rok, a gra otrzyma nie tylko polskie i angielskie napisy, ale również dubbing – każdy więc dostosuje tytuł pod swoje preferencje.

Ciekawie wypada także cena gry. Za Gothic Remake zapłacimy 249 złotych, biorąc pod uwagę wersję PC, Xbox Series X|S oraz PS5. Nie jest to wygórowana kwota, szczególnie jak za wersje konsolowe, które przyzwyczaiły nas do tego, iż zazwyczaj są droższe o przynajmniej kilkadziesiąt złotych od wydań na komputery osobiste.

Kup Gothic Remake

Sprawdź też: Wszystko o ray tracingu

Warto na sam koniec zaznaczyć, że Gothic Remake na PC będzie zawierał nie kod, a płytę, poprzez którą zainstalujemy grę!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!