Robert Makłowicz w Gothic Remake? Gracze chcą, aby znany krytyk kulinarny wcielił się w kultową postać

Gothic Remake Robert Makłowicz

Z każdym kolejnym materiałem udostępnianym przez THQ Nordic dowiadujemy się coraz więcej na temat powstającego Gothic Remake. Ostatnio ujawniony trailer przedstawiający ciężki i pełen przemocy klimat Starego Obozu utwierdził wielu graczy w przekonaniu, że odświeżone wydanie przygód Bezimiennego powstaje zgodnie z duchem oryginału. Jednocześnie niektórzy z rodzimych graczy widzieliby w grze pewne drobne zmiany, czego dowodem jest jedna z petycji.

Polscy gracze chcą, aby Robert Makłowicz użyczył głosu znanemu kucharzowi ze Starego Obozu

Gothic Remake
Gothic Remake

Na stronie Petycjeonline.com fani debiutanckiej gry od Piranha Bytes utworzyli petycję, w której piszą, iż chcą, aby znany krytyk kulinarny, dziennikarz i podróżnik — Robert Makłowicz — znalazł się w obsadzie dubbingowej Gothic Remake. W ich mniemaniu mężczyzna idealnie nadawałby się do roli Snafa, czyli kucharza przygotowującego posiłki dla mieszkańców zewnętrznego pierścienia w Starym Obozie.

Otwieram petycję, której celem jest przykucie uwagi oraz przekonanie wybitnego polskiego filantropa, podróżnika i krytyka kulinarnego, Pana Roberta Makłowicza, do użyczenia swojego głosu dla postaci kucharza Snafa z gier Gothic oraz Gothic 2 Noc Kruka w polskiej wersji językowej. Zwracamy się też z prośbą do twórców Gothic Remake, zarządu studia THQ Nordic, aby również zaangażowali się w naszą inicjatywę i zatrudnili do roli Snafa jako aktora głosowego Pana Makłowicza w polskiej wersji językowej, w przypadku Jego zgody.

Patryk Kiełbowski — pomysłodawca petycji

Jeden z podpisujących petycję w komentarzu stwierdził, że obecność Roberta Makłowicza w Gothic Remake byłaby swego rodzaju „ukoronowaniem” pewnego okresu, w którym debiutowała pierwsza odsłona Gothica, a programy podróżniczo-kulinarne znanego krytyka cieszyły się w naszym kraju ogromną wręcz popularnością.

Petycja ogólnie cieszy się sporym zainteresowaniem i w momencie pisania tego newsa podpisały ją 483 osoby. Każdy, kto chciałby również wspomóc inicjatywę, może zrobić to pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Router gamingowy — najlepsze modele

Kup Gothic Remake

Pomysł może się wydawać na pierwszy rzut oka nieco szalony, a wręcz infantylny, jednak po dłuższym namyśle jawi się on jako całkiem interesujący akcent, specyficzny tylko dla polskiej wersji językowej. Z całą pewnością byłby to miły smaczek i „puszczone oczko” w stronę wszystkich rodzimych graczy; oczywiście pod warunkiem, że THQ Nordic przychyli się do głosu społeczności oraz sam Robert Makłowicz zechce wziąć udział takich nagraniach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.