Gothic Remake głównym tematem nadchodzącego THQ Nordic Showcase 2024! Wielki pokaz gry już niebawem

Gothic

Chyba nie ma w Polsce gracza, który nie wyczekiwałby z niecierpliwością jakichkolwiek wieści o nadchodzącym remaku Ghotica. Tymczasem THQ Nordic potwierdziło, że prezentacja gry odbędzie się już niebawem. Tytuł bowiem ma być tematem przewodnim nadchodzącego THQ Nordic Showcase 2024.

THQ Nordic Showcase 2024 z wielką prezentacją Gothic Remake

Zwiastun Gothic Remake

Nadchodzące THQ Nordic Showcase odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku, o godzicie 21:00. Wydawca potwierdził, że głównym tematem imprezy będzie wyczekiwany remake pierwszej części Gothica. Tytuł doczeka się wielkiej prezentacji, a fani mają także nadzieję na podanie daty premiery odświeżenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto także wspomnieć, że THQ Nordic zapowiedziało możliwość przetestowania remaku Gothica w postaci dema na tegorocznych targach Gamescom. Wygląda więc na to, że proces produkcji gry idzie pomyślnie, a wydawca powoli uruchamia machinę marketingową złożoną z licznych pokazów i zapowiedzi.

W Polsce Gothic urósł do miana pozycji kultowej, toteż nic dziwnego, że w naszym kraju temat odświeżonej wersji gry rozbudza ogromne emocje, a gracze wyczekują jakichkolwiek wieści na temat produkcji. Te na szczęście nadchodzą wielkimi krokami.

Źródło: THQ Nordic (Steam)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.