Kolejna gra-niespodzianka zadebiutuje podczas Xbox Games Showcase 2024? Microsoft może znowu zaskoczyć

Xbox Games Showcase 2024

Chyba niemal wszyscy posiadacze konsol Xbox pamiętają, jak na początku 2023 roku Microsoft postanowił niezwykle ich zaskoczyć i zaoferował im niespodziewaną premierę Hi-Fi Rush. Mając na uwadzę wielkie zaskoczenie takimi ruchami, nieprzesadzone będzie określenie, że to poniekąd dzięki temu produkcja ta zyskała taką sławę i rozpoznawalność. Najwidoczniej gigant z Redmond ma plany powtórzyć taki ruch podczas swojego nadchodzącego wydarzenia.

Kolejna gra-niespodzianka zostanie ogłoszona na Xbox Games Showcase 2024?

Xbox logo
Xbox

Z materiału opublikowanego przez insidera o pseudonimie eXtas1s wynika, że Microsoft podczas Xbox Games Showcase 2024 zamierza zaskoczyć swoich graczy i szykuje się do premiery-niespodzianki. Oczywiście w materiale nie zostało dokładnie sprecyzowane, jakiej pozycji możemy się doczekać, jednak serwis Gaming Bolt wskazuje, że najsensowniejszym wyborem staje się tutaj Towerborne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcji tej poświęcono całkiem sporo czasu podczas ubiegłorocznej transmisji Xbox na targach Gamescom 2023. Już wtedy zapowiadano, że trafi ona do Xbox Game Pass właśnie w obecnym roku, jednak od tamtego czasu nie otrzymaliśmy żadnych wieści dotyczących konkretnego terminu.

Towerborne
Towerborne

Byłaby to więc jedna z kilku kolejnych produkcji, które zasiliłyby portfolio Xboxa w najbliższym czasie. Dość powiedzieć, że na ten rok zaplanowane są premiery takich gier jak Avowed, Indiana Jones i Wielki Krąg czy Microsoft Flight Simulator 2024. Akurat Towerborne — jako zdecydowanie mniejsza produkcja idealnie wpasowałaby się w pomysł premier-niespodzianek; podobnie z resztą jak Hi-Fi Rush.

Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się już podczas wydarzenia Xbox Games Showcase, które zaplanowane zostało na 8 czerwca 2024 roku na godzinę 19:00 czasu polskiego. Jeśli chcecie wiedzieć, co Microsoft zaprezentował, to koniecznie zaglądajcie na naszą stronę, gdzie na bieżąco będziemy publikować całą relację z wydarzenia.

Źródło: ResetEra

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.