Hi-Fi Rush od twórców The Evil Within z premierą już dzisiaj! Gra debiutuje w Xbox Game Pass

Hi-Fi Rush

Na dzisiejszym wydarzeniu Xbox Developer Direct nie obyło się bez niespodzianek. Wczoraj informowaliśmy, że według plotek na konferencji może się pojawić gra Hi-Fi Rush od Tango Gameworks. Teraz możemy powiedzieć, że przeciek okazał się prawdą, bo twórcy The Evil Within rzeczywiście pokazali światu swoją nową produkcję.

Premiera Hi-Fi Rush już dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush to nowe IP od Tango Gameworks. Produkcja należy do gatunku gier akcji, a jej głównym bohaterem jest… młoda gwiazda rocka. Podczas zabawy będziemy stawiać czoła przeróżnym przeciwnikom (w tym bossom), jednocześnie zważając na rytm. A wszystko to w kreskówkowej, przyjemnej dla oka oprawie graficznej.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Co ciekawe, premiera Hi-Fi Rush ma miejsce… dzisiaj. Już za kilka godzin produkcja pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass; w ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na PC, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.