Gracze domagają się Spider-Man The Great Web! Petycja ma zachęcić Sony do zmiany zdania

Spider-Man The Great Web

Wczoraj informowaliśmy, że w ramach wycieku danych z serwera Insomniac Games do internetu trafił zwiastun Spider-Man The Great Web. Miał to być tytuł wieloosobowy, który opierałby się na kooperacji, gdzie jako jeden z pajęczych bohaterów wprowadzalibyśmy porządek na ulicach Nowego Jorku. Ze znanych tylko sobie powodów Sony ubiło ten projekt. Graczom najwidoczniej projekt ten się na tyle spodobał, że chcieliby jego realizacji i na potrzeby tego zorganizowana została specjalna petycja.

Gracze poprzez petycję chcą nakłonić Sony do wydania Spider-Man The Great Web

Spider-Man The Great Web

Na stronie change.org pojawiła się petycja która ma pokazać Sony, że gracze rzeczywiście chcą, aby projekt Spider-Man The Great Web został wyciągnięty z kosza i trafił ostatecznie do sprzedaży. Jak na inicjatywę, która jeszcze nie zyskała zbyt wielkiego rozgłosu medialnego, to można powiedzieć, że jej twórcom udało się coś osiągnąć. Pierwszego dnia ów petycję podpisało prawie 1400 osób.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele osób decydując się na wsparcie tej akcji, podkreśla, że sama idea projektu kooperacyjnego Spider-Mana jest genialna i chcieliby ją przetestować. Niektórzy nie mogą wręcz uwierzyć, że Sony i Insomniac Games zdecydowali się porzucić ten projekt.

Czy taka petycja będzie w stanie zmienić decyzję Sony? Raczej mało to prawdopodobne, choć niczego nie można wykluczyć. Możliwe, że japońskie przedsiębiorstwo widząc tak duży odzew ze strony społeczności faktycznie zastanowi się nad przywróceniem Spider-Man The Great Web. Jeśli chcielibyście sami podpisać się pod tą inicjatywą, to dostępna jest ona pod tym adresem.

Źródło: Change.org

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.