Gracze Helldivers 2 odnieśli spektakularne zwycięstwo! Udało się im wyeliminować całą frakcję, ale…

Helldivers 2

Jedną z ogromnych zalet Helldivers 2 jest fakt, że to sami twórcy w czasie rzeczywistym kreują narrację swojej produkcji poprzez przekazywanie graczom kolejnych zadań. Jakiś czas temu ogłosili nową misję, w ramach której trzeba było całkowicie pozbyć się zagrożenia ze strony Automatonów. Okazuje się, że tym razem „szerzenie demokracji” okazało się skuteczne i całkowicie odmieniło losy tego tytułu.

Jedna z frakcji w Helldivers 2 została unicestwiona, ale to wcale nie oznacza spokoju

Zgodnie z najnowszym komunikatem przekazanym przez deweloperów jedna z frakcji, które zagrażały ludzkości w Helldivers 2, czyli Automatony została całkowicie wyeliminowana. Jest to pokłosie ostatniej operacji Swift Disassembly, która została zlecona graczom pod koniec marca i jak widać, w tym przypadku „szerzenie demokracji” okazało się niezwykle skuteczne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Można więc myśleć, że skoro jedna z frakcji została wyeliminowana, a Terminidy zostały na jakiś czas powstrzymane, to społeczność Helldivers 2 mogą odetchnąć z ulgą. Nic bardziej mylnego, bo według doniesień dataminerów za jakiś czas w grze pojawi się nowa-stara grupa, a mianowicie The Iluminate.

Pierwsze poszlaki sugerujące pojawienie się nowych wrogów można było zaobserwować już w połowie marca, kiedy to część komandosów donosiła o tajemniczych niebieskich laserach. Nie można więc wykluczyć, że zagrożenie w postaci ugrupowania znanego z pierwszej części Helldivers 2 czai się w zakamarkach kosmosu i szykuje się na inwazję.

Gracze muszą więc mieć się na baczności i nawet jeśli tym razem udało się im odeprzeć zagrożenie, to czasu do świętowania nie ma zbyt dużo. Zamierzacie obserwować dalszy rozwój fabuły w Helldivers 2? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.