Gran Turismo 7 z największą w historii aktualizacją! Spec II przyniesie masę świetnych nowości

gran turismo 7

Gran Turismo 7 to flagowa wyścigówka PlayStation. Twórcy z Polyphony Digital regularnie dbają o swoją produkcję i stale ją ulepszają. Tym razem jednak mamy do czynienia z aktualizacją na „niespotykaną dotąd skalę”, a deweloperzy zadbali o masę nowej zawartości. Sprawdźmy zatem, co przygotowano dla graczy w ramach patcha Spec II.

Twórcy Gran Turismo 7 podali szczegóły aktualizacji Spec II

Zwiastun aktualizacji Spec II do Gran Turismo 7

Zespół Polyphony Digital potwierdził właśnie szczegóły ogromnej aktualizacji, która już niebawem trafi do Gran Turismo 7. Jak sami twórcy mówią, jest to patch na niespotykaną dotąd skalę, który wprowadzi nowe samochody, długo oczekiwany tor śnieżny i różnorodne funkcje urozmaicające rozgrywkę. Aktualizacja 1.40 nazwana została „Spec II” i zostanie wydana już jutro – 2 listopada 2023.

Jeśli chodzi o nowości, gracze już od początku zabawy dostrzegą różnicę – dodane zostało nowe intro filmowe. Ponadto w Gran Turismo 7 pojawi się siedem nowych samochodów. Wśród nowości znajdziemy szeroki zakres modeli, począwszy od klasycznych amerykańskich samochodów typu Muscle, przez pojazd elektryczny, rzadkie pojazdy tuningowane przez producentów w limitowanych edycjach, aż po samochody sportowe. Będą one dostępne w pawilonach „Brand Central” oraz „Legend Cars”.

gran turismo 7 samochody aktualizacja spec ii
Gran Turismo 7 – samochody, które pojawią się w grze za sprawą aktualizacji Spec II

Lista siedmiu samochodów, które trafią do Gran Turismo 7 dzięki aktualizacji Spec II:

  • Dodge Charger R/T 426 Hemi ’68
  • Dodge Challenger SRT Demon ’18
  • Lexus LFA ’10
  • Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II ’91
  • NISMO 400R ’95
  • Porsche 911 GT3 RS (992) ’22
  • Tesla Model 3 Performance ’23

Jednak aktualizacja Spec II to nie tylko nowe auta. W Gran Turismo 7 pojawi się również obiekt Lake Louise – śnieżny tor z siedzibą w Kanadzie. W GT Cafe znajdziemy natomiast trzy nowe „Dodatkowe Menu”.

gran turismo 7 lake louise
Gran Turismo 7 – Lake Louise

Wyścigówka zostanie urozmaicona o mnóstwo nowych wyzwań, w tym „Wyzwania Tygodniowe”, a także zmieni się sposób korzystania z World Circuits. Twórcy dodali też nowe wydarzenia typu „Master Licence”, które pozwolą nauczyć się podstaw jazdy sportowej. „Meeting Place” ewoluuje natomiast w „Paddocks”, który symulować będzie parking.

gran turismo 7 split screen
Gran Turismo 7 – split screen

Zaktualizowany zostanie także tryb wieloosobowy „2P Split Screen”. Teraz maksymalna liczba graczy mogących ścigać się na jednym monitorze lub telewizorze będzie wynosiła 4 osoby. Dotyczy to wyłącznie konsoli PS5. Ponadto twórcy poprawili tryb „Race photo” oraz dodali nowe punkty Scapes: „Polyphony Digital Tokyo Office” – oraz „Player’s Favourites”.

Zobacz też: Gry na nudę

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że aktualizacja Spec II do Gran Turismo 7 pojawi się już jutro – 2 listopada 2023 roku. Wyścigówka jest natomiast dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.