Gran Turismo 7 porównane z F1 22. Na głównym planie supersamochody na torze Monza

Gran Turismo 7

W tegorocznej odsłonie serii F1 od Codemasters i EA postanowiono bliżej przyjrzeć się supersamochodom. Gracze mogą teraz ruszyć na wirtualne tory nie tylko za sprawą ultraszybkich bolidów Formuły 1, ale także usiąść za sterami wspomnianych wcześniej aut.

F1 22 w starciu z Gran Turismo 7 na torze Monza

F1 22 vs. Gran Turismo 7 – porównanie

Na platformie YouTube, a dokładniej na kanale osoby posługującej się pseudonimem MotoGamesTV, pojawiło się nagranie ukazujące w akcji Mercedesa AMG GT Black Series na torze Monza, które w świecie fanów motorsportu uchodzi za „święty obiekt”. Autor podlinkowanego wyżej materiału porównał, jak wygląda jazda supersamochodem w F1 22 i Gran Turismo 7.

Obydwie produkcje zostały przedstawiane z kamery z perspektywy trzeciej i pierwszej osoby, dzięki czemu możemy przyjrzeć się projektowi lokacji, detalom przy kokpicie czy szczegółowości pojazdu marki Mercedes. Dodatkowo porównano również dźwięki samochodów.

Sprawdź także: Forza Motorsport 8 na szczegółowej prezentacji

Zdania co do tego, która wyścigówka prezentuje się lepiej, są dość podzielone. Minimalną przewagę możemy jednak zauważyć na korzyść Gran Turismo 7 od Sony, które wydaje się być bardziej dopracowane. Nie ma co się temu jednak dziwić, ponieważ F1 22 (mające premierę właśnie dzisiaj) skupia się przede wszystkim na jeździe w bolidach Formuły 1.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z