Gran Turismo 7 niebawem stanie się najlepiej zarabiającą częścią serii. Gra dogania odsłonę z PS2

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 zadebiutowało niecałe 2 lata temu i zostało ciepło przyjęte zarówno przez recenzentów jak i graczy. Do tego tytuł jest regularnie wspierany przez deweloperów kolejnymi aktualizacjami. Wygląda na to, że wsparcie Polyphony Digital przynosi efekty, bowiem GT7 jest na dobrej drodze, aby stać się najlepiej zarabiającą odsłoną serii.

Według prognoz, w 2024 roku Gran Turismo 7 stanie się najlepiej zarabiającą odsłoną serii

Według analityka Mata Piscatelli, będącego jednocześnie szefem instytutu badań rynku Circana, GT7 w tym roku stanie się najlepiej zarabiającą częścią serii. Dokładniej chodzi o łączną sprzedaż mierzoną w dolarach amerykańskich, a więc owa analiza nie opiera się na sprzedanych egzemplarzach gry tylko na samym zarobku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe doniesienia wskazują jasno na to, że Gran Turismo 7 radzi sobie świetnie i nie zamierza zwalniać tempa. Według prognoz grze w nieco ponad 2 lata od premiery uda się zostać najlepiej zarabiającą częścią serii. Obecnie pozycja znajduje się na drugim miejscu pod względem zarobków wszystkich odsłon cyklu Gran Turismo.

Obecnie najlepiej zarabiającą odsłoną serii od Polyphony Digital jest Gran Turismo 3 A-Spec, wydane na PlayStation 2 w 2001 roku. Jak widać jednak, ten stan rzeczy niebawem ulegnie zmianie. Oznacza to, że Gran Turismo 7 wciąż posiada mocną pozycję na rynku gier, a tak dobre poczynania tego tytułu, niewątpliwie są świetną prognozą dla przyszłości całej serii.

Źródło: PSU

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.