Gran Turismo 7 VR na nowym zwiastunie. Sony fragmentem rozgrywki przypomina o aktualizacji

gran turismo 7

Oficjalna premiera PSVR 2 nastąpi już jutro. Fani wirtualnej rzeczywistości czekali na ten moment od długiego czasu, Sony zaczyna już rozsyłać sprzęt do szczęśliwych posiadaczy preorderów i nowymi zwiastunami przypomina, że na nowych goglach będzie w co grać.

REKLAMA

Gran Turismo 7 na PSVR 2

Fragment rozgrywki Gran Turismo 7 VR

Na nowym materiale opublikowanym przez japoński oddział PlayStation obejrzeć można w akcji kilka gier na PlayStation VR2. Wśród nich znajduje się właśnie Gran Turismo 7, które z okazji premiery gogli doczeka się specjalnej aktualizacji.

Polyphony Digital zdradziło ostatnio, że ten patch wprowadzi kilka atrakcji dla wszystkich fanów GT7. Do gry trafią mają aż cztery nowe samochody – Honda RA272, Porche 911 Carrera RS, Italdesign Exeneo VGT oraz Citroen DS 21 Pallas.

Przeczytaj też: Najlepsze tablety do rysowania

Gran Turismo 7 od premiery ma się bardzo dobrze, a po nadchodzącej aktualizacji powinno być jeszcze lepiej. W wirtualnej rzeczywistości gra Polyphony wygląda obiecująco.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!