[Akt.] Grand Theft Auto V niedługo opuści Xbox Game Pass

Grand Theft Auto V

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia, co niestety działa w dwie strony. Dziś dowiedzieliśmy się, że już niedługo usługę Microsoftu opuści bardzo znana produkcja. Mowa oczywiście o tytułowym hicie z 2013 roku, czyli Grand Theft Auto V.

Grand Theft Auto V oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun Grand Theft Auto V

W kwietniu w Xbox Game Pass ponownie pojawiło się GTA V, co ucieszyło wielu subskrybentów. Dziś, niecałe 4 miesiące później, gra została oznaczona do usunięcia z abonamentu. Niestety nie podano, kiedy hit Rockstara opuści subskrypcję Amerykanów, choć zapewne w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Niewykluczone, że gra zniknie z subskrypcji ostatniego dnia miesiąca tak jak The Touryst i dwie inne pozycje, ale rzecz jasna to nic pewnego. Warto wspomnieć, że Grand Theft Auto V opuszcza Xbox Game Pass już po raz drugi. Za pierwszym razem w miejscu tej produkcji pojawiło się Red Dead Redemption 2, więc jest cień szansy, że tym razem będzie tak samo. To jednak tylko przypuszczenia, dlatego lepiej nie robić sobie zbyt wielkich nadziei. Kiedy Microsoft ujawni dokładną datę usunięcia GTA V z Xbox Game Pass, niniejszy wpis zostanie zaktualizowany.

Aktualizacja – 03.08.2021, 15:25

Grand Theft Auto V opuści Xbox Game Pass 8 sierpnia 2021 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z