[Akt.] UnderMine i dwie inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

UnderMine

Cztery dni temu oferta Xbox Game Pass wzbogaciła się o kilka nowości, ale przy okazji opuściły ja aż trzy gry. Niestety dziś dowiedzieliśmy się, że już wkrótce z usługi Microsoftu znikną kolejne pozycje, w tym lubiane UnderMine. Szkoda, ale cóż – trzeba się z tym pogodzić.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

UnderMine i inne gry niedługo wylecą z Xbox Game Pass

Zwiastun It Lurks Below

Biblioteka Xbox Game Pass jest stale aktualizowana. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc to na nich się skupmy – wkrótce abonament opuszczą poniższe produkcje:

  1. UnderMine (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Touryst (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. It Lurks Below (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Niestety nie wiadomo dokładnie, kiedy wymienione gry znikną z usługi Amerykanów, choć zapewne w ciągu najbliższych dwóch czy trzech tygodni. Wszyscy subskrybenci Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate zainteresowani usuwanymi tytułami jak zawsze mogą je kupić na własność o 20% taniej, dopóki wciąż znajdują się w abonamencie.

Aktualizacja – 20.07.2021, 15:05

Opisane gry opuszczą Xbox Game Pass ostatniego dnia miesiąca, czyli 31 lipca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z