Gray Zone Warfare dostępne we wczesnym dostępie! Nie obyło się bez problemów technicznych

Gray Zone Warfare

Twórcy Gray Zone Warfare w teorii nie mogli wymarzyć sobie lepszego terminu na rozpoczęcie wczesnego dostępu. W ubiegłym tygodniu zespół odpowiedzialny za Escape from Tarkov mocno zaszedł za skórę własnym fanom, co stworzyło szansę na przyciągnięcie rozczarowanych graczy. Niestety, stan techniczny nowego shootera pozostawia wiele do życzenia.

Gray Zone Warfare – gracze zmagają się z licznymi problemami. Deweloperzy pracują nad hotfixem

O skali problemów najlepiej świadczą recenzje wystawiane przez użytkowników Steam. Spośród 4706 opinii jedynie 51 procent ma charakter pozytywny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze szczególnie często informują o niezadowalającej optymalizacji. Mimo dysponowania sprzętem szybszym od konfiguracji widniejących w wymaganiach, osiągnięcie stabilnych 60 klatek na sekundę stanowi prawdziwe wyzwanie.

Część osób zmaga się z crashami oraz niestabilnym połączeniem sieciowym, a także restrykcyjnie działającym zabezpieczeniem Easy Anti-Cheat, które uniemożliwia uruchomienie tytułu.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych twórcy zapowiedzieli już przygotowanie aktualizacji, która ma usunąć najpoważniejsze błędy.

Pilnie zajmujemy się różnymi kwestiami, takimi jak zabezpieczenia anti-cheat czy uszkodzone dane, które mogą skutkować zniknięciem niektórych obiektów z gry – głów, ubrań czy kontenerów.

Gray Zone Warfare

Mimo problemów produkcja autorstwa MADFINGER Games cieszy się bardzo dużą popularnością. Gray Zone Warfare zajmuje aktualnie pozycję lidera w rankingu bestsellerów na Steam, wyprzedzając takie tytuły jak polskie Manor Lords czy Total War: WARHAMMER III – Thrones of Decay.

Źródło: PC Gamer

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.