Polskie Manor Lords najchętniej kupowaną grą na Steamie! Niewiarygodny sukces polskiej produkcji tworzonej przez jedną osobę

Manor Lords

Manor Lords to produkcja, która od jakiegoś czasu bardzo często przewija się przez łamy największych serwisów growych na całym świecie. Nie ma co się dziwić, zwłaszcza że tytuł ten okazał się jedną z najlepszych gier z gatunku city-builderów. Okazuje się, że wraz z ogromną popularnością idzie też naprawdę znakomitą sprzedaż, której pozazdrościć może wiele innych, znacznie większych gier.

Manor Lords podbija Steama, a wydawca podaje niezwykle dobre informacje

Jeszcze w trakcie minionego weekendu wydawca Manor Lords — Hooded Horse — potwierdził, że w ciągu niespełna jednego dnia od premiery gra sprzedała się w milionie egzemplarzy. Nie ma co ukrywać — jest to rewelacyjny wynik, który pokazuje tylko, że trzy miliony osób, które dodały ten tytuł do swoich wishlist, nie były wydmuszką.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co bardzo ciekawe, to wynik ten pozwolił Manor Lords znaleźć się na szczycie listy bestsellerów Steama, deklasując przy tym m.in. Helldivers 2, CS 2, czy szereg innych szalenie popularnych produkcji na platformie Valve. Jest to więc kolejny powód dla dumy zarówno dla wydawcy, jak i samego dewelopera.

Zdaje się, że wynik ten będzie w perspektywie czasu jeszcze lepszy, bo zainteresowanie Manor Lords jeszcze nie maleje. Dużo zależeć będzie od tempa wydawanych aktualizacji, które dodawać będą do tej produkcji nowe funkcje i łatać pojawiające się błędy. Ogrywaliście już Manor Lords? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam, Twitter/X: Hooded Horse

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.