GRID Legends wkrótce w Xbox Game Pass

GRID Legends

Microsoft właśnie ogłosił, że wkrótce do abonamentu Xbox Game Pass trafi GRID Legends. Ciepło przyjęta wyścigówka wyląduje w subskrypcji już niedługo, z czego wielu użytkowników z pewnością się ucieszy. Nic, tylko cierpliwie czekać!

REKLAMA

GRID Legends zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun GRID Legends

GRID Legends to naprawdę niezła gra samochodowa. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak branie udziału w rozmaitych wyścigach. Model jazdy w tej produkcji to połączenie symulacji ze zręcznościówką.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

GRID Legends zawita do biblioteki Xbox Game Pass oraz EA Play już 1 września 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!