GRID Legends wkrótce w Xbox Game Pass

GRID Legends

Microsoft właśnie ogłosił, że wkrótce do abonamentu Xbox Game Pass trafi GRID Legends. Ciepło przyjęta wyścigówka wyląduje w subskrypcji już niedługo, z czego wielu użytkowników z pewnością się ucieszy. Nic, tylko cierpliwie czekać!

GRID Legends zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun GRID Legends

GRID Legends to naprawdę niezła gra samochodowa. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak branie udziału w rozmaitych wyścigach. Model jazdy w tej produkcji to połączenie symulacji ze zręcznościówką.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

GRID Legends zawita do biblioteki Xbox Game Pass oraz EA Play już 1 września 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.