Nietypowy exclusive Xboxa z muzykami Wu-Tang Clan nadal powstaje! To gra RPG, która trafi na Xboxy i PC

Wu-Tang Clan Xbox

O Project Shaolin, powstającym z myślą o konsolach Xbox oraz PC, po raz pierwszy usłyszeliśmy dwa lata temu. Według wstępnych informacji za opracowanie tytułu odpowiedzialne miało być studio BrassLion Entertainment, założone przez byłego pracownika BioWare. Serwis Insider Gaming dotarł do nowych szczegółów na temat gry.

Grupa muzyczna Wu-Tang Clan doczeka się własnej gry. Kolejne informacje o rozgrywce

Wu-Tang Clan (źródło: Flickr)

Jak podaje portal Insider Gaming, gra poświęcona Wu-Tang Clan znajduje się w początkowej fazie rozwoju, dlatego nie powinniśmy oczekiwać rychłej premiery. Twórcy mają koncentrować się na połączeniu dynamicznej rozgrywki (widzianej z perspektywy trzeciej osoby) z unikalnymi doświadczeniami muzycznymi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze będą mogli wybierać spośród czterech rodzajów broni, które będą miały niebagatelny wpływ na styl walki. Co więcej, każdy z dziewięciu raperów pojawi się w tytule jako grywalna postać dysponująca unikalnymi wzmocnieniami (specjalne umiejętności, więcej punktów życia itp.).

Planowane jest także wprowadzenie trybu o nazwie Neighborhood. Nastawiony jest nie na rywalizację, a integrację społeczności. Wśród dostępnych opcji znajdziemy handlowanie przedmiotami, wspólne słuchanie muzyki oraz wirtualne pokazy mody.

Przeczytaj także: Smartfon do 4000 zł

Redakcja Insider Gaming podkreśla, iż zobowiązała się do nieupubliczniania otrzymanego gameplayu, jednak oprawę graficzną można określić jako „jasną i kolorową”, ze stylem nawiązującym do anime. Za przygotowanie ścieżki dźwiękowej odpowiada producent muzyczny i DJ Just Blaze.

Źródło: Insider Gaming, Flickr

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.