Gry w PS Plus na grudzień 2022 oficjalnie! Najmocniejsza oferta tego roku?

ps plus

Wczoraj wyciekła lista gier w PS Plus Essential na grudzień 2022. Dzisiaj Sony potwierdziło informacje zaufanego informatora, a my rzeczywiście dostaniemy aż trzy wysokiej klasy pozycje. Wielu graczy uważa, że to najmocniejsza oferta tego roku!

PS Plus na grudzień 2022 – gry zostały oficjalnie ujawnione

Gry w PS Plus na grudzień 2022

Sony co miesiąc ujawnia nowe gry w PS Plus, a tym razem pokazało ofertę na grudzień 2022. Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami, dostaniemy aż trzy gry, lub nawet pięć, biorąc pod uwagę, że jedna z zapowiedzianych pozycji to w istocie trylogia. W każdym razie, w PS Plus na grudzień 2022 pojawią się następujące tytuły:

  1. Mass Effect Legendary Edition
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Biomutant
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Divine Knockout
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać

Trzeba uczciwie przyznać, że Sony przygotowało naprawdę mocną ofertę. Gry w ramach pakietu Essential zostaną udostępnione do pobrania już 6 grudnia. Subskrybenci będą mogli je odebrać najpóźniej w dniu 3 stycznia 2023 roku. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.