Zaufany informator twierdzi, że gry Ubisoftu trafią do usługi Xbox Game Pass

Gry firmy Ubisoft w Xbox Game Pass

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że przejęcie Bethesdy przez Microsoft zostało sfinalizowane, a jej kolejne gry jeszcze w tym tygodniu zasilą bibliotekę Xbox Game Pass. To jednak nie koniec dobrych wieści, bo teraz wyszło na jaw, że subskrybenci tytułowej usługi powinni wyczekiwać również wielu produkcji Ubisoftu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gry Ubisoftu mogą się pojawić w Xbox Game Pass

Shpeshal Ed o grach Ubisoftu w Xbox Game Pass
Shpeshal Ed o grach Ubisoftu w Xbox Game Pass

Shpeshal Ed, znany i przede wszystkim zaufany insider, który już wielokrotnie był źródłem sprawdzonych informacji, otrzymał potwierdzenie, że gry Ubisoftu zawitają do biblioteki Xbox Game Pass przed końcem bieżącego roku. Co prawda mężczyzna nie wskazał konkretnych tytułów, ale przewiduje, że możemy się spodziewać wszystkich gier wydanych do premiery Immortals: Fenyx Rising (włącznie). To z kolei oznacza, że takie hity jak m.in. Assassin’s Creed: Valhalla czy Watch Dogs: Legion powinny trafić do usługi.

Ed nie jest pewien, czy dojdzie do fuzji subskrypcji Ubisoft+ z Xbox Game Pass, choć nie można tego wykluczyć. W odpowiedzi na pytanie o ewentualny wzrost ceny abonamentu Xbox Game Pass, meżczyzna dał do zrozumienia, że w najbliższym czasie raczej się tego nie spodziewa. Jest jednak szansa, że Microsoft wprowadzi osobne plany Xbox Game Pass dla produkcji EA i Ubisoftu. Każdy miałby być droższy od podstawowego wariantu o 5 dolarów (ok. 19 złotych).

Pod koniec warto wspomnieć, że mimo wszystko mamy do czynienia tylko i wyłącznie z nieoficjalnymi informacjami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Dlatego też jak na razie warto je brać do siebie z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: Altchar

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z