Gry w PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2023 wyciekły! Usługa Sony wzbogaci się o kilka perełek

PS Plus

Nie tak dawno Sony oficjalnie udostępniło gry dostępne w ramach PS Plus Essential na wrzesień 2023 roku. W ramach tego wariantu abonamentu odebrać można m.in. Saints Row z 2022 roku. Teraz zaś w sieci pojawił się przeciek dotyczący pierwszych pozycji, które w tym miesiącu trafią do wariantów Extra oraz Premium abonamentu od japońskiego przedsiębiorstwa. Zapowiada się prawdziwa uczta dla wielu graczy!

Gry w PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2023 przedwcześnie trafiły do sieci

NieR Replicant ver.1.22474487139… – trailer

Za przeciek ten odpowiada znany insider billbil-kun, który regularnie dzieli się z internautami zakulisowymi wiadomościami na temat nadchodzących planów Sony. Zgodnie z uzyskanymi przez niego informacjami we wrześniu 2023 roku posiadacze PS Plus Extra i Premium mogą liczyć na kilka pozycji, które zdecydowanie są warte uwagi.

Bez zbędnego przedłużania, oto lista gier, które potencjalnie mogą trafić do wyższych wariantów abonamentu PS Plus we wrześniu 2023:

  1. NieR Replicant ver.1.22474487139…
  2. Star Ocean The Divine Force
  3. 13 Sentinels: Aegis Rim
  4. Sid Meier’s Civilization VI
  5. Sniper Ghost Warrior Contracts 2
  6. Unpacking

Oczywiście nie jest to pełna lista gier, które zasilą ofertę PS Plus Extra i Premium w tym miesiącu. Billbil-kun zaznacza, że na kompletne zestawienie warto poczekać do najbliższej środy, 13 września — wtedy to powinniśmy poznać wszystkie tytuły, które trafią do abonamentu.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup PlayStation 5

Już na ten moment lista gier prezentuje się całkiem interesująco, bo znalazło się w nim odświeżone wydanie NieR Replicant z 2021 roku czy kultowa strategia Civilization VI. Trzeba jednak pamiętać, że jest to wyłącznie przeciek i, mimo że pochodzi z zaufanego źródła, to nie musi w pełni pokrywać się z planami Sony. Warto więc uważniej przyglądać się zamiarom producenta PlayStation.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.