Gry w PS Plus na wrzesień 2023 już dostępne do pobrania! Odbierz zeszłoroczny tytuł AAA ora 2 inne pozycje

PS Plus

Niespełna tydzień temu Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus Essential na wrzesień 2023, potwierdzając, że do usługi trafi zeszłoroczna produkcja z segmentu AAA oraz dwie inne pozycje. Zgodnie z zapewnieniami wszystkie te tytuły są już dostępne do pobrania dla wszystkich abonentów PS Plus. W tym miesiącu Sony postarało się o konkretną różnorodność.

PS Plus na wrzesień 2023 – gry z oferty Essential można już pobierać

Saints Row — zwiastun fabularny

Japońskie przedsiębiorstwo w tym miesiącu postawiło na jedną konkretną nowość, a mianowicie Saints Row od zamkniętego niedawno studia Volition. Poza tym na posiadaczy abonamentu od Sony czekają jeszcze dwie gry: Generation Zero oraz Black Desert Traveler Edition. W tym miesiącu większość graczy będzie miała w czym wybierać.

  1. Pobierz Saints Row z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Generation Zero DO PS STORE z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Black Desert Traveler Edition z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry podobne do God of War

Kup PlayStation 5

Gry w ramach wrześniowej oferty PS Plus można odebrać do 3 października 2023 roku, jednak lepiej zrobić to jak najszybciej, aby potem nie zapomnieć. Nie jest to może najlepsza w historii oferta proponowana przez Sony w ramach swojego abonamentu, niemniej nie można też powiedzieć, by była ona zupełnie tragiczna. Koniecznie dajcie znać czy zamierzacie sprawdzić którąś z wymienionych powyżej pozycji!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.