Xbox przypomina o wszystkich wakacyjnych premierach. Oto gry, które pojawią się do początku września

Xbox logo

Okres wakacyjny może być idealną porą na nadrabianie zaległości w kwestii gier wideo. Rzadko kiedy w lipcu czy sierpniu otrzymujemy wielkie hity i podobnie jest zresztą w tym roku, nie licząc kilku niespodzianek od mniejszych wydawców.

Na Xboxach zadebiutuje sporo nowości do września

Xbox – Summer Spotlight 2022

Korporacja z Redmond postanowiła jednak przygotować 2-minutową reklamę, w której zamieściła wszystkie nadchodzące produkcje na konsole Xbox. Nie licząc Digimon Survive, które jest już dostępne na rynku, wszystkie przedstawiane poniżej gry zadebiutują na rynku najpóźniej do 5 września 2022 roku.

Pełna lista gier promowanych przez Microsoft:

 1. Digimon Survive
 2. Two Point Campus
 3. World of Warships: Legends
 4. Soul Hackers 2
 5. Turbo Golf Racing
 6. Multiversus
 7. RumbleVerse
 8. Pac-Man World
 9. Destroy All Human 2: Reprobed
 10. Way of the Hunter
 11. Cult of the Lamb
 12. RimWorld Console Edition
 13. Commandos 3 HD Remaster
 14. World of Tanks
 15. Tinykin
 16. Capcom Arcade 2nd Stadium
 17. Tribes of Midgar
 18. Midnight Fight Express

W tym miejscu warto jeszcze nadmienić, że jedne z dwóch najciekawiej wypadających w powyższym materiale gier – Two Point Campus oraz Midnight Fight Express – będą dostępne w dniu premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.