[Akt.] Two Point Campus zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery


Dobre wieści dla subskrybentów Xbox Game Pass wydają się nie mieć końca. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że wkrótce do subskrypcji trafią takie gry jak Shredders i konsolowe wydanie Crusader Kings 3, a teraz wyszło na jaw, że do usługi Microsoffu zmierza jeszcze Two Point Campus. Jest na co czekać!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Two Point Campus wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Two Point Campus

Two Point Campus to ekonomiczna strategia, będąca następcą lubianego Two Point Hospital. W grze ponownie trafimy do miasteczka Two Point, lecz tym razem naszym zadaniem będzie wybudowanie „uniwersytetu marzeń”. Podczas zabawy będziemy m.in. rozbudowywać tytułowy kampus, dbać o obecnych pracowników i zatrudniać nowych, a także sprawować pieczę nad studentami.


Premiera gry Two Point Campus odbędzie się 17 maja 2022 roku i tego samego dnia wyląduje ona też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 06.04.2022, 16:30

Premiera Two Point Campus została przełożona na 9 sierpnia 2022 roku. Oczywiście „pierwszego dnia” produkcja trafi również do Xbox Game Pass, jak pierwotnie poinformowano — w kwestii debiutu gry w usłudze Microsoftu nic się nie zmieniło.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.