[Akt.] Two Point Campus zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Two Point Campus

Dobre wieści dla subskrybentów Xbox Game Pass wydają się nie mieć końca. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że wkrótce do subskrypcji trafią takie gry jak Shredders i konsolowe wydanie Crusader Kings 3, a teraz wyszło na jaw, że do usługi Microsoffu zmierza jeszcze Two Point Campus. Jest na co czekać!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Two Point Campus wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Two Point Campus

Two Point Campus to ekonomiczna strategia, będąca następcą lubianego Two Point Hospital. W grze ponownie trafimy do miasteczka Two Point, lecz tym razem naszym zadaniem będzie wybudowanie „uniwersytetu marzeń”. Podczas zabawy będziemy m.in. rozbudowywać tytułowy kampus, dbać o obecnych pracowników i zatrudniać nowych, a także sprawować pieczę nad studentami.

Premiera gry Two Point Campus odbędzie się 17 maja 2022 roku i tego samego dnia wyląduje ona też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 06.04.2022, 16:30

Premiera Two Point Campus została przełożona na 9 sierpnia 2022 roku. Oczywiście „pierwszego dnia” produkcja trafi również do Xbox Game Pass, jak pierwotnie poinformowano — w kwestii debiutu gry w usłudze Microsoftu nic się nie zmieniło.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z