Gry z PS Plus Extra i Premium na maj 2024 już dostępne! Sony dowiozło znakomite tytuły

PS Plus (2)

Niespełna tydzień temu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, które pozycje zasilą szeregi abonamentu PS Plus Extra i Premium w maju 2024 roku. Sony oczywiście dotrzymało złożonej wówczas obietnicy i od dziś wszystkie te gry są dostępne do pobrania. Nie ma co ukrywać, w tym miesiącu jest naprawdę bardzo, ale to bardzo dobrze.

Gry z PS Plus Extra i Premium na maj 2024 już dostępne do pobrania

Nie da się ukryć, że najgłośniejszą grą z całego zestawienia będzie Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games, które w przeszłości było przez moment dostępne w abonamencie Sony. Jeśli jednak kogoś niespecjalnie interesują westernowe klimaty, to zawsze będzie mógł ograć Watch Dogs lub The Settlers New Allies z portfolio Ubisoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ciekawą, choć nieco niedocenianą pozycją jest także Animal Well, które trafiło do PS Plus Extra już jakiś czas temu. Na pewno najmniej powodów do zadowolenia mają posiadacze najwyższego wariantu, bo w tym miesiącu otrzymali jedynie trzy gry, które raczej nie trafią do zbyt szerokiego grona odbiorców.

Nie przedłużając jednak dłużej, oto lista gier, które w maju 2024 roku trafią do PS Plus Extra i Premium:

 1. Animal Well (PS4,PS5) – dostępne od 9 maja 2024
 2. Red Dead Redemption 2 (PS4, PS5)
 3. Deceive Inc. (PS5)
 4. The Sims 4 City Living (PS4, PS5)
 5. Crime Boss: Rockay City (PS5)
 6. The Settlers: New Allies (PS4, PS5)
 7. Stranded: Alien Dawn (PS4, PS5)
 8. Cat Quest (PS4, PS5)
 9. Cat Quest II (PS4, PS5)
 10. The LEGO Movie 2 Videogame (PS4, PS5)
 11. Watch Dogs (PS4, PS5)
 12. 2Xtreme (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 13. G-Police (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 14. Worms Pinball (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium

Jak więc widać, oferta nie jest zła i raczej wielu graczy powinno znaleźć tutaj coś dla siebie. Oczywiście, możnaby oczekiwać więcej po wariancie Premium, ale może Sony woli nieco poczekać i przygotować dla graczy coś „na później”?

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.