GTA 5 obchodzi 10-lecie! W GTA Online pojawią się stroje inspirowane głównymi bohaterami gry

GTA 5 10-lecie

GTA 5 wciąż cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem graczy. Hit Rockstara radzi sobie świetnie między innymi w Europie, gdzie w lipcu tego roku sprzedał się lepiej niż Diablo 4. W tym miesiącu gra obchodzi swoje 10-lecie, w związku z czym twórcy mają dla graczy GTA Online kilka prezentów i nowości.

Rockstar zaprasza do świętowania 10-lecia GTA 5 w GTA Online

Na oficjalnym profilu Rockstar Games na platformie X pojawił się wpis przypominający graczom, że GTA 5 obchodzi w tym miesiącu swoje 10-lecie. Produkcja zadebiutowała bowiem 17 września 2013 roku. Jak podają twórcy, z tej okazji w GTA Online pojawią się trzy darmowe stroje dla postaci, które inspirowane są Michaelem, Franklinem i Trevorem, czyli głównymi bohaterami piątej odsłony gry.

Stroje można odebrać, logując się w grze do 27 września. Jednak to nie wszystko, co przygotował Rockstar. W GTA Online pojawią się także bonusowe nagrody między innymi w klasycznych wyzwaniach oraz w misjach Contact z Lamarem i Trevorem. Otrzymamy cztery razy więcej GTA$ oraz RP. Do GTA Online trafi także nowy pojazd. Jest to sportowy Bravado Hotring Hellfire.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Grand Theft Auto 5

Wszystkie nowości, które pojawią się w GTA Online, możemy znaleźć we wpisie na stronie Rockstara. Trzeba przyznać, że produkcja naprawdę świetnie sobie radzi, jak na 10-lecie obecności na rynku. Jeśli chodzi o kolejną odsłonę, wciąż brak oficjalnych informacji, choć spekuluje się, że niebawem możemy zobaczyć zapowiedź GTA 6.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.