Imponująca sprzedaż GTA 5 i Red Dead Redemption 2! Wydawca chwali się świetnymi wynikami

GTA 5

Ostatnio Rockstar Games podzieliło się z graczami świetnymi wieściami dotyczącymi GTA 6. Już w grudniu mamy zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji. Ponadto Take-Two pochwaliło się również rewelacyjną sprzedażą GTA 5 i Red Dead Redemption 2.

GTA 5 sprzedało się już w 190 milionach egzemplarzy

Trailer GTA 5

Take-Two Interactive podzieliło się ostatnio raportami finansowymi. Wynika z nich, że GTA 5 nadal jest szalenie popularnym wyborem wśród graczy, a przez ostatnie 10 lat sprzedało się już 190 milionów kopii gry. Stanowi to wzrost o 5 milionów od początku roku.

Wydawca podaje także, że inna potężna produkcja Rockstar Games, Red Dead Redemption 2, również osiągnęła dobry wynik. Epicka gra sprzedała się na całym świecie w ponad 57 milionach sztuk, w porównaniu z 55 milionami na początku 2023.

Sprzedaż GTA 5 zbliża się powoli do przełomowego wyniku. Take-Two potwierdza również, że łącznie sprzedało się 410 milionów egzemplarzy gier z serii Grand Theft Auto. Jeśli zaś chodzi o cykl Red Dead Redemption, jest to 81 milionów sztuk.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Zarówno Take-Two jak i Rockstar Games mają zatem powody do dumy. GTA 5 nadal sprzedaje się w imponującym tempie, nawet 10 lat po premierze gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.