Trailer GTA 6 – Rockstar oficjalnie potwierdził, kiedy go zobaczymy! Przełomowe ogłoszenie studia

GTA 6 Rockstar

O GTA 6 plotkowało się na przestrzeni lat dużo. Pierwszy konkret pojawił się dopiero dziś. I jak się okazuje – prawdziwy, bo Rockstar właśnie potwierdził go oficjalnym komunikatem.

Kiedy zwiastun GTA 6?

Dziś dowiedzieliśmy się, że Rockstar może ogłosić GTA 6 jeszcze w tym tygodniu. Tak też się stało, bo firma wydała właśnie oficjalny komunikat.

Tak więc wiemy już, że Rockstar przedstawi pierwszy trailer GTA 6 na początku grudnia. Co ciekawe, w wiadomości wspomniano jedynie o „następnej” odsłonie serii, ale ciężko, aby ta nazywała się inaczej.

Tym samym fani nareszcie doczekali się konkretów ze strony twórców. A czekali na to ponad dekadę, bo GTA 5 pojawiło się w 2013 roku.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Teraz pora na kolejne spekulacje – datę premiery. Ciekawe, czy ujawni ją już zapowiedziany dziś trailer.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.