Ten termin premiery GTA 6 jest najbardziej prawdopodobny! Są ku temu bardzo wiarygodne przesłanki

GTA 6 Lucia

Kwestia terminu premiery GTA 6 nadal rozbudza wśród wielu graczy ożywione dyskusje, a co za tym idzie — daje spore pole do spekulacji. Nie dziwi więc, że co jakiś czas otrzymujemy coraz to nowe (rzekomo) zakulisowe informacje związane z tą produkcją. Najnowsze z nich zwiastują, że gangsterski tytuł od Rockstar Games może zadebiutować za stosunkowo niedługi czas.

Kolejne źródła potwierdzają, że Rockstar Games może powoli kończyć prace nad GTA 6

GTA 6 Vice
GTA 6

Portal Areajugones, powołując się na doniesienia insidera JarlOfRivia, twierdzi, że prace nad GTA 6 zbliżają się do końca i aktualnie gra jest już w fazie testów. W zasadzie nie ma w tym nic szczególnie odkrywczego, bo samo Rockstar Games w ostatnim czasie dało do zrozumienia, że rzeczywiście projekt ten zbliża się do premiery, a pracownicy odpowiedzialni za niego muszą wrócić do pracy stacjonarnej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym jednak, co stanowi o wartości tych pogłosek, jest fakt, że planowany termin premiery GTA 6 wyznaczony został na pierwszy kwartał 2025 roku, a dokładniej na styczeń bądź luty. To zaś pokrywa się z doniesieniami z początku marca tego roku, kiedy to Rockstar Games poszukiwało testerów lokalizacji, którzy zatrudnienie byli na umowie tylko przez okres 12 miesięcy.

Wieści te brzmią więc bardzo wiarygodnie, a sam fakt, że gra debiutowałaby w pierwszym kwartale 2025 roku, brzmi wyjątkowo atrakcyjnie (no przynajmniej dla konsolowców). Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko czekać na więcej wieści w tej sprawie, a najlepiej — oficjalne potwierdzenie wraz z kolejnym zwiastunem GTA 6.

Źródło: Areajugones

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.