GTA 6 z fabułą krótszą niż Red Dead Redemption 2. Insider ujawnia czas potrzebny na przejście gry

GTA 6

Od ujawnienia wyczekiwanego przez wielu trailera GTA 6 minęło już trochę czas, jednak pozycja ta nadal rozgrzewa wyobraźnie wielu fanów. Jednocześnie Rockstar Games musi aktualnie mierzyć się z poważnym atakiem hakerskim, wyniku którego ujawniono anulowane plany dotyczące aż ośmiu fabularnych DLC do GTA 5. Teraz jeden z insiderów zdecydował się ujawnić ciekawe informacje na temat odsłony, która zadebiutuje w 2025 roku.

Przejście kampanii GTA 6 zajmie tyle samo czasu, co w przypadku GTA 5

Informator kryjący się pod pseudonimem LegacyKillaHD ujawnił, jak długi ma być wątek fabularny w GTA 6. Według pozyskanych przez niego informacji gracze mogą spodziewać się kampanii trwającej około 35-40 godzin.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mowa więc o historii krótszej od tej, którą Rockstar zaserwował graczom przy okazji Red Dead Redemption z 2018 roku. Jednocześnie czasowo będzie ona dosyć zbliżona do tego, z czym mieliśmy styczność przy okazji GTA 5.

Biorąc pod uwagę specyfikę, jaką wyróżniały się dotychczasowe kampanie oferowane w ramach serii Grand Theft Auto, można powiedzieć o bardzo rozsądnej długości. Zdaje się by to idealnym czasem na tego typu opowieść, choć wszystko zależeć będzie od jej ostatecznej jakości.

Przeczytaj też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Warto też pamiętać, że seria GTA to nie tylko fabuła, ale też szereg aktywności pobocznych i niemal nieskrępowane możliwości poznawania świata przedstawionego. To też jeden z czynników, który zawsze cechował IP tworzone przez Rockstar Games.

Źródło: Twitter: LegacyKillaHD

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.