GTA 6 oficjalnie zaprezentowane! Rockstar pokazał zwiastun i podał rok premiery Grand Theft Auto 6

GTA 6

Kilkanaście minut temu doszło do wycieku zwiastuna GTA 6, więc Rockstar najwyraźniej uznał, że nie ma co czekać do 15:00 i udostępnił trailer Grand Theft Auto 6 już teraz. Pierwszy materiał prezentujący wyczekiwaną grę nakreśla jej fabułę i miejsce akcji, a także zdradza, kiedy ten niekwestionowany hit trafi na sklepowe półki.

Zwiastun GTA 6. Pierwszy trailer Grand Theft Auto 6 został opublikowany przed czasem

Pierwszy oficjalny zwiastun GTA 6

Pierwszego dnia grudnia wydarzyło się coś, na co społeczność gamingowa czekała od dawna – Rockstar ujawnił, kiedy pokaże trailer GTA 6. Mimo że materiał oficjalnie miał pojawić się dziś o 15:00, to Rockstar opublikował go przed chwilą, co z pewnością zostało podyktowane przeciekiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na filmie obserwujemy słoneczne tereny Vice City (o powrocie do którego w GTA 6 spekulowano od dawna) oraz zapoznajemy się z parą głównych bohaterów – kobiety imieniem Lucia i mężczyzny, których relacja wydaje się być inspirowana historią Bonnie i Clyde’a, co pokrywałoby się z przeciekami sprzed miesięcy.

Na początku trailera widzimy, że protagonistka wychodzi z więzienia, a także obserwujemy różne sytuacje z życia codziennego w Vice City. W późniejszej części bohaterka jednoczy się ze swoim facetem i razem wkraczają na bandycką ścieżkę, która z wysoką dozą prawdopodobieństwa zakończy się tak samo, jak historia wspomnianej wcześniej Bonnie i Clyde’a – najsłynniejszej pary amerykańskich przestępców. Zwiastun zapowiada niesamowicie ciekawą przygodę, a całości przygrywa kultowe Love is a Long Road Toma Petty’ego.

Przeczytaj też: Najlepsze gry postapokaliptyczne

Dokładna data premiery GTA 6 nie została jeszcze ogłoszona, ale podano za to rok debiutu – gra ukaże się na sklepowych półkach w 2025. Jeśli chodzi o platformy, ich również nie wymieniono, ale z pewnością zagramy przynajmniej na PlayStation 5 i Xboxach Series X|S.

Hit bez dwóch zdań pojawi się również na PC, ale nie wiadomo, czy w tym samym momencie co na konsolach, czy może będzie jak z GTA 5 – a więc najpierw PlayStation i Xboxy, a potem komputery. A jakie są Wasze wrażenia z pierwszego trailera Grand Theft Auto 6? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.