Kolejne przecieki na temat GTA 6? Haker chce negocjować z Rockstarem!

GTA 6

Saga przeciekowa trwa. Do sieci dopiero co trafiły materiały mające prezentować GTA 6, a osoba odpowiedzialna za całą sytuację nie zwalnia tempa. Haker rzekomo posiada jeszcze więcej danych, których ujawnienie mogłoby wywołać jeszcze większe zamieszanie. Teraz próbuje on nawiązać kontakt z twórcami gry.

Haker odpowiedzialny za wyciek GTA 6 ma kilka asów w rękawie

Sam zainteresowany wypowiedział się za pośrednictwem GTA Forums. Stworzenie viralu trochę go zaskoczyło, ale z racji takiego obrotu spraw chce on nawiązać kontakt z ludźmi z Rockstara i Take Two. Jak sam przyznał, jest zainteresowany nawiązaniem umowy. Co najbardziej interesujące, haker ma mieć w zanadrzu jeszcze wiele ciekawych rzeczy, jak choćby kody źródłowe GTA 5 czy kolejne materiały związane z nadchodzącym GTA 6.

Zobacz też: Kody do GTA SA

Wpisy z GTA Forums czy konto osoby z platformy Telegram zostały już usunięte. Podobny los spotyka publikowane materiały wideo, choć ilość ponownych publikacji przez różnych użytkowników jest naprawdę duża. Obecnie pozostaje pytanie, czy osoby z Rockstara i Take Two będą chciały negocjować cokolwiek z osobą odpowiadającą za całą sytuację. Zainteresowany przyznał, że na pewno nie zaakceptuje ofert poniżej 5 cyfr.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.