Wygląda na to, że wyciekło GTA 6! Do sieci trafiła masa rzekomych filmów z rozgrywki

GTA 6

GTA 6 to w ostatnim czasie gorący temat. Nowe plotki na temat nadchodzącej produkcji Rockstara wyrastają jak grzyby po deszczu, ale wygląda na to, że dzisiaj dostaliśmy prawdziwą bombę. Otóż w sieci wylądowało multum rzekomych materiałów z rozgrywki z Grand Theft Auto 6, które najprawdopodobniej przedstawiają bardzo wczesną wersję kolejnej odsłony gangsterskiej serii. Jest na co popatrzeć!

REKLAMA

Wyciekają prawdopodobne gameplaye z GTA 6

Rzekomy gameplay z GTA 6

Dzisiaj w sieci pojawiło się prawdziwe zatrzęsienie materiałów, które rzekomo przedstawiają wczesną wersję GTA 6. Wyciekło łącznie ponad 80 filmów, więc skala przecieku jest naprawdę potężna, a to znacznie zmniejsza ryzyko, że materiały są fałszywe i w istocie nie przedstawiają nadchodzącej gry Rockstara. Autentyczności materiałom nadaje też fakt, że są one na bieżąco usuwane z sieci, jednak jak wiadomo – w internecie nic nie ginie, a gracze na bieżąco robią kopie.

Rzekomy gameplay z GTA 6

Aby być na bieżąco, warto śledzić wątek na forum ResetEra. Właśnie tam prowadzona jest zacięta dyskusja na temat udostępnionych materiałów, które rzekomo zostały pozyskane przez hakera, który swojego czasu zhakował Ubera.

gta 6 has even crazier NPC conversations pic.twitter.com/VxsCzMEEIk

— 👔 (@Who2Pitts) September 18, 2022

gta 6 has even crazier NPC conversations pic.twitter.com/VxsCzMEEIk

— 👔 (@Who2Pitts) September 18, 2022

Przeczytaj też: Gry na telefon

Rockstar jak na razie nie odniósł się do przecieku, ale zapewne w najbliższym czasie firma opublikuje jakieś oświadczenie, jeżeli materiały rzeczywiście są autentyczne. Na ten moment nie można brać niczego za pewnik, ale z drugiej strony jest wysoce nieprawdopodobne, aby komuś chciało się fałszować aż tyle filmów. Co więcej, widoczne na wideo elementy pokrywają się ze wcześniejszymi plotkami, m.in. o kobiecej bohaterce czy miejscu akcji, którym rzekomo miała być „fikcyjna wersja Miami i okolic”. W każdym razie – trzymamy rękę na pulsie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!