GTA 6 ustawi „kreatywną poprzeczkę dla całej branży rozgrywkowej”. Wydawca gry zabiera głos

Grand Theft Auto 6

GTA 6 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier najbliższych lat. Kolejna odsłona gangsterskiej serii jest na ustach wszystkich entuzjastów elektronicznej rozrywki, jednak teraz na jej temat wypowiedział się sam wydawca. Take-Two wyraźnie dało do zrozumienia, że jest na co czekać.

REKLAMA

Take-Two twierdzi, że GTA 6 wyznaczy nowe standardy

Take-Two poinformowało, że prace nad Grand Theft Auto VI cały czas są w toku. Najciekawsze jest jednak stwierdzenie, którym posłużył się wydawca. Mianowicie według przedstawiciela firmy „GTA 6 wyznaczy kreatywną poprzeczkę dla całej branży rozrywkowej”, co w wolnym tłumaczeniu można odebrać jako zapewnienie, że nadchodząca produkcja Rockstara zwali nas z nóg pod każdym możliwym względem.

„Wraz z rozwojem kolejnej odsłony Grand Theft Auto, zespół Rockstar Games jest zdeterminowany, aby jeszcze raz ustanowić kreatywne wzorce dla serii i całej branży rozrywkowej, tak jak zrobiło to studio przy okazji każdej premiery.”

– Strauss Zelnick, CEO Take-Two

Przeczytaj też: Gry na PS3

Wydawca wydaje się pewien, że GTA 6 odniesie sukces. Oczywiście wiadomo, że każda firma będzie zapowiadała swój produkt najlepiej jak tylko potrafi, więc słowa Zelnicka zweryfikujemy dopiero po premierze. Czekacie na debiut kolejnej odsłony Grand Theft Auto? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!