O GTA 6 pojawiła się ostatnio masa dziwnych plotek. Serwis Toma Hendersona obala te najgłupsze

GTA-6

Na rychłą zapowiedź GTA 6 na razie raczej nie mamy co liczyć, choć ostatnie doniesienia sugerują, że jest to tylko kwestia miesięcy. Zniecierpliwieni fani szukają przecieków na temat nowej odsłony GTA gdzie tylko mogą, jednak większość z nich szybko zostaje obalona. Ostatnim doniesieniom o niezapowiedzianej jeszcze produkcji Rockstara przyjrzał się serwis Insider Gaming i skomentował je w jednoznaczny sposób.

Przecieki o GTA 6 to tylko tania sensacja – Insider Gaming komentuje plotki

Plotki o GTA screeny z sieci
Screeny z sieci dotyczące plotek na temat GTA 6

W sieci ostatnio pojawia się sporo plotek na temat GTA 6 – najnowsze „sensacyjne” doniesienia dotyczyły między innymi jego ceny, która miałaby wynosić ponoć aż 150$ (ok. 650 zł). Do tego można dołożyć jeszcze gigantyczny rozmiar gry – 750 GB oraz 400 godzin rozgrywki. Co jakiś czas pojawiają się też inne rewelacje, których prawdziwość skomentował serwis Insider Gaming, prowadzony przez jednego z najbardziej zaufanych informatorów, czyli Toma Hendersona.

Ostatnio najgorętszy „przeciek”, który trafił do mediów społecznościowych, stwierdził, że GTA 6 będzie miało rozmiar 750 GB i będzie miało fabułę trwającą „co najmniej” 400 godzin, co jest w najlepszym razie śmieszne. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej dziwacznych plotek, jakie kiedykolwiek słyszeliśmy o grze, a co gorsza, są ludzie, którzy traktują to jako ewangelię i rozpowszechniają tę wiadomość daleko i szeroko.

Insider Gaming

Według redakcji osoby, które wrzucają tego typu plotki, szukają po prostu taniej sensacji, nie opierając się na wiarygodnych źródłach. Głównym ich celem jest tzw. „skok na kasę”, ponieważ im więcej mają kliknięć, tym lepszy jest ich zarobek. „Przecieków” jest niestety coraz więcej i ciężko ocenić ich prawdziwość, dlatego też każdy z nich warto dobrze zweryfikować, a najlepiej polegać po prostu na sprawdzonych źródłach.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Gran Theft Auto V

Choć od premiery GTA 5 minęło już 10 lat i mnóstwo fanów chciałoby szybko zobaczyć kolejną odsłonę, pełne sensacji niepotwierdzone doniesienia raczej spotęgują frustrację, zamiast przynieść coś dobrego. Miejmy nadzieję, że Rockstar wkrótce zapowie GTA 6 i ukróci tego typu plotki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.